Hotel GARNI

Hotel GARNI sa nachádza na kľudnom a tichom mieste cca 1 km od centra Liptovského Mikuláša. Ponúkame nový typ izieb a nový apartmán s káblovou TV s plochou obrazovkou. Súčasťou hotela je aj letná terasa s bazénom a detským kútikom. Využívať môžete bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli. Pred budovou sa nachádza monitorované parkovisko, vyhradené pre ubytovaných hostí a uzamykateľné parkovisko pre motocykle.

50m od hotela je možnosť nákupu v LIDLi. 100m od hotela sú autobusové zastávky č. 1 (chodí až do Aquaparku Tatralandia), č. 2, č. 5, č. 8, č. 10, č. 11, č. 13 (chodí až do Aquaparku Tatralandia), č. 14.

Približne 15 km od hotela sa nachádza lyžiarské stredisko Jasná, 7 km lyžiarské stredisko Ždiar a lyžiarské stredísko Závažná Poruba, 2 km lyžiarské stredísko Podbreziny. Z Hotela Garni je 10 minút jazdy autom do Aquaparku Tatralandia. Areál vodných športov a rafingu je vzdialený 1 km. Hlavná autobusová a železničná stanica je od hotelu vzdialená 3 km.

Celková kapacita zariadenia je 12 štúdií, 2 Rodinné izby a jeden Apartmán. Študia sa skladajú z jednej dvoj a jednej trojlôžkovej izby typu Turist a sociálneho zariadenia. Pre štúdia sú sprchy spoločné na chodbe na prízemí. Štúdia sú určené pre menej náročných hostí. Apartmán a Rodinné izby typu Štandard ponúkajú vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, káblovou TV.

Domáce zvieratá sú povolené a ubytované bezplatne.

Na požiadanie sú vám tu k dispozícii aj rôzne druhy masáží.

Hotel disponuje letnou záhradou a terasou obrátenou k juhu. Na terase je možnosť grilovania za poplatok. Pre hostí je k dispozícii lyžiareň a úschovňa bicyklov.

V budove je zákaz fajčenia. Na fajčenie je vyhradená miestnosť vedľa vestubulu.

Stravovanie zabezpečujeme len skupinám a to formou raňajok, polpenzie v hotelovej reštaurácií.

Príchody hostí od 16.oo do 23.oo, odchod hostí do 10.oo

Veríme, že u nás prežijete krásne chvíle Vašej dovolenky a budete sa u nás cítiť príjemne. Ubytovanie v nádhernom prostredí za bezkonkurenčné ceny!!!


Bezplatné parkovisko pre hostí

Uzamknuté parkovanie pre motorkárov

V blízkosti centra


Záhrada s outdoor posilňovňou

Záhrada s bazénom a terasa s posedením

Spoločenská miestnost a fajčiareň


K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa

K dispozícii sú grily na grilovanie

Možnosť opekať na ohnisku